Kawiarnie

Zapraszamy Państwa do wszystkich punktów firmowych.

Maków Podhalański

Kawiarnia-cukiernia
ul. Wolności 3, 34-220 Maków Podhalański, tel. 338773066

24 maja 2014 roku w Makowie Podhalańskim otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię. Na skutek dynamicznego rozwoju produkcji cukierniczej, powstał pomysł na cukiernio-kawiarnię.

Postanowiliśmy wdrożyć w życie innowacyjny na polskim rynku pomysł połączenia delikatesów prezentowych, sklepu piekarniczego i bogatej ofertowo kawiarni.

Idea sprawdziła się w całości. To z Makowa Podhalańskiego na wszystkie nasze sklepy firmowe wędrują kosze prezentowe, kolorowe bukiety ze słodyczy i wszelkie nietypowe zamówienia na prezenty. Sklep piekarniczy codziennie oferuje świeże pieczywo i pieczone na miejscu każdego ranka bułeczki i drożdżówki francuskie.

W ofercie cukiernio-kawiarni każdy znajdzie coś dla siebie. Każda strona karty menu została przemyślanie skomponowana. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wyroby cukiernicze, lody tradycyjne, pierogi i naleśniki, gofry, kawę paloną dla nas w Cagliari we Włoszech oraz wiele innych wspaniałości, które znajdą Państwo w karcie menu do pobrania. Lokal jest w stanie ugościć jednocześnie 30 osób, z czego licznie korzystają grupy zorganizowane.

Zawoja

Kawiarnia-naleśnikarnia
Zawoja 2800, 34-222 Zawoja tel. 338232060

Idąc za powodzeniem cukiernio-kawiarni w Makowie Podhalańskim, w lutym 2016 otworzyliśmy dla Państwa drugi lokal. Kawiarnia, z szeroką kartą menu, wzbogaconą o naleśniki obiadowe, pierogi w wielu wydaniach, sałatki, grillowane kanapki, zapiekanki i burgery szybko zaskarbiła sobie serca miejscowych i turystów odwiedzających Zawoję.

Można tu kosztować oprócz wyśmienitej kawy dobre regionalne piwa, wina i miody pitne. Na deser do wyboru czekają domowe ciasta, torty i desery. Cały rok oferujemy świeże lody tradycyjne, na bazie których powstają desery i shake lodowe.

Lokal oferuje 40 miejsc dla gości, w sezonie letnim ogródek pod parasolami. Polecamy zapoznać się z kartą menu, którą można pobrać. Zapraszamy gorąco do odwiedzin kawiarni-naleśnikarni w Zawoi.

Nowy Targ

Kawiarnio-cukiernia
ul. Kolejowa 18 34-400 Nowy Targ, tel. 503175747

Początkiem września 2019 roku nastąpiło otwarcie trzeciej cukiernio- kawiarni.

W Nowym Targu przy ul. Kolejowej 18 kupią Państwo pełen asortyment naszej piekarni oraz cukierni. Ponadto proponujemy wybitną kawę z ekspresu, o której stali już dziś bywalcy tego miejsca mówią iż podrużując po śweicie nieczęsto można spotkać tak wspaniały smak kawy jak tu.

W sezonie letnim czekają na Państwa świeżo wyrabiane lody tradycyjne.
Na codzień można u nas dostać produkty regionalne z miodem z rodznnej pasieki na czele.

Dla zgłodniałych przygotowujemy na bieżąco kanapki grillowane, burgery, zapiekanki i bogate sałatki.

Latem zapraszamy do spędzenia czasu przy ulubionym deserze i kawie na tarasie.

Jabłonka BUS Centrum

Kawiarnia-Bistro
ul. Podhalańska 3a 34-480 Jabłonka, tel. 532394624

Kolejne miejsce powstałe z myślą o rozwoju i dążeniu za potrzebami naszych klientów powstało w Jabłonce. Końcem lutego 2021 oddaliśmy do użytku przytulne bistro przy ul. Podhalańskiej 3a.

Założeniem przedsięwzięcia jest zarówno umilenie czasu osobom oczekującym na podróż, przejezdnych i mieszkańców Orawy w najsmaczniejszy sposób, jak to potrafimy.

W sąsiedztwie lokalu znajduje się dworzec busów Jabłonka Bus Centrum.
Można u nas zaopatrzyć się w wybory piekarnicze, cukiernicze, zjeść na ciepło przygotowywane na świeżo kanapki, hot-dogi, zpiekanki i burgery.

W podróż zabiorą Państwo aromatyczną kawę albo sok zeswieżych owoców.
Latem zapraszamy na lody włoskie. Dla naszych gości udostępniamy piękny drewniany taras z parasolami.