24 maja 2014 roku w Makowie Podhalańskim otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię. Na skutek dynamicznego rozwoju produkcji cukierniczej, powstał pomysł na cukiernio-kawiarnię.

Postanowiliśmy wdrożyć w życie innowacyjny na polskim rynku pomysł połączenia delikatesów prezentowych, sklepu piekarniczego i bogatej ofertowo kawiarni.

Idea sprawdziła się w całości. To z Makowa Podhalańskiego na wszystkie nasze sklepy firmowe wędrują kosze prezentowe, kolorowe bukiety ze słodyczy i wszelkie nietypowe zamówienia na prezenty. Sklep piekarniczy codziennie oferuje świeże pieczywo i pieczone na miejscu bułeczki i drożdżówki francuskie.

W ofercie cukiernio-kawiarni każdy znajdzie coś dla siebie. Każda strona karty menu została przemyślanie skomponowana. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wyroby cukiernicze, lody tradycyjne, pierogi i naleśniki, gofry, kawę paloną dla nas w Cagliari we Włoszech oraz wiele innych wspaniałości. Lokal jest w stanie ugościć jednocześnie 30 osób, z czego licznie korzystają grupy zorganizowane.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.